22 жовтня у хмельницькій філармонії відбудеться концерт рок-гурту «Воплі Відоплясова» в рамках всеукраїнського туру у підтримку нового альбому «Чудовий світ»

ВВ покажуть хмельничанам «Чудовий світ»Музиканти обіцяють м’яку симфонічну музику у нових піснях та шалений драйв у старих хітах.

Початок о 19:00. Квитки – 130-380 гривень.

– Ми прямуємо у новий простір, рішуче вирушаємо у нові далі, де ми ще не бували. Наші музичні експерименти завершені, я б сміливо сказав, заснуванням нового стилю «симфо-панк». Бажаю всім насолоди, приємних вражень та відчуттів, – каже у інтерв’ю фронтмен гурту Олег Скрипка.

«ВВ» – це один з найбільш бажаних українських рок-колективів у всьому світі. Він дає до двох сотень концертів на рік. Колектив має армію фанатів у США, Ізраїлі, Росії, Франції. Цієї осені виступи колективу побачать у 20-ти містах України. Тур розпочнеться з Тернополя. Разом з гуртом їде оркестр «Воплі Відоплясова».

– Ми розмахнулися – веземо струнні інструменти – скрипки, віолончель, фагот, сопілки. Це буде камерний оркестр. Загалом, сім музикантів, крім «ВВ», – каже фронтмен.

Основним приводом до початку туру став вихід нового студійного альбому гурту «Чудовий світ».

– Назва і слоган «Чудовий світ» актуальна на сьогодні. Світ загруз в «депресухе», і ми своїм туром високо піднімемо прапори рок-музики з нашими новими піснями і пограємо, ясна річ, наші старовинні хіти, – каже Олег Скрипка.

У альбомі представлені нові форми звучання. А самі ж члени гурту чекають на реакцію публіки на альбом та тур.

– Ми працювали над платівкою два роки. До цього ми сім років не випускали альбомів. Дуже вагалися, чи варто його випускати. Адже ми всі знаємо, що зараз продажу дисків практично не існує, а такий носій як вініл, невідомо чи має право на існування. Зараз це раритетна штука, – каже Олег Скрипка.

Наступний альбом «ВВ» буде жорсткішим. Матеріал для нього вже є.

– Ми давно не заходили до студії, і за стільки років накопичилося багато пісень, – каже фронтмен гурту. – Ми просто сіли і розділили їх на дві купки. Стилістично, матеріал нового альбому м’який, симфонічний, еластичний, спрямований показати прекрасний світ людям.

Протягом 25-ти років творчості Олег Скрипка натхнення черпає зі сцени.

– Мені важливий обмін енергією. Ти даєш її залі, а зала повертає. Це тебе підживлює та підтримує, – каже музикант.

У житті Олег Скрипка на перше місце ставить роботу, а потім сім’ю. Гарний настрій отримує від спілкування, хорошої кухні, театру та природи.

ВВ покажуть хмельничанам «Чудовий світ»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього