В'язні на Хмельниччині відкрили свій магазин
10 жовтня цього року на базі Ізяславської виправної колонії (№31) був відкритий магазинВідомо, що пенітенціарні заклади виробляють власну продукцію – від продуктів харчування до промислових виробів. Проте, про асортимент цих товарів та їхню вартість мало хто знає.
В'язні на Хмельниччині відкрили свій магазин
Тому, 10 жовтня цього року на базі Ізяславської виправної колонії (№31) був відкритий магазин. Участь в урочистості взяли представники управління ДПтС України у Хмельницькій області, регіональних органів державної влади, місцевого самоврядування, духовенства, а також керівники установ виконання покарань області .
Перерізавши символічну стрічку, поважні гості оглянули представлені в магазині товари, а представники духовенства освятили нове приміщення.
В'язні на Хмельниччині відкрили свій магазин
В'язні на Хмельниччині відкрили свій магазин
В день відкриття гості, пересічні відвідувачі та представники засобів масової інформації змогли на власні очі оцінити асортимент товарів, їхню якість, а особливо – привабливість цін. У магазині є все найнеобхідніше як для засуджених, так і їх родичів. Також у торгівельному закладі представлені вироби, такі як ікони, дерев’яні кухонні набори, шкатулки, що виготовляються в установі.

Присутні на заході представники місцевої влади привітали пенітенціаріїв із відкриттям магазину та висловили керівництву Служби слова вдячності за співпрацю.
Люди, що працюють у місцях позбавлення волі, нічим не відрізняються від людей, що працюють на державних підприємствах. Розвиток виробництва в колонії – це реальна допомога в адаптації засудженим. Заходи спрямовані на вдосконалення кримінально-виконавчої системи дуже важливі, оскільки вони допомагають не лише залучити нові інвестиції, розширити асортимент продукції, що виготовляється в місцях позбавлення волі, а й донести до суспільства відкритість діяльності Служби.

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському катафалк ледь не зніс міський відділ поліції

У Кам’янці-Подільському на вихідні сталася автопригода, яку і