Цьогорічні святкування Дня міста у Славуті та Шепетівці ознаменувалися концертом популярного рок-гурту “Воплі Відоплясова” на чолі із Олегом Скрипкою. Організатором концерту, як було заявлено зі сцени в обох містах, виступив народний депутат з округу Роман Мацола (БПП “Солідарність).

“У Славуті на День міста виступав Олег Скрипка. Виступав за гроші Мацоли, а не за кошти з міського бюджету”, – написала у Фейсбуку депутат Хмельницької облради з Нетішина Наталя Коваль.

Помічниця Романа Мацоли Людмила Васильєва у тому ж Фейсбуку повідомила, що Олег Скрипка виступив з концертами у трьох містах виборчого округу нардепа – Славуті, Шепетівці та Полонному. За словами помічниці, усюди організатором концертів був її шеф Роман Мацола.

У Шепетівці “Воплі Відоплясова” теж заспівали на День міста. А перед їх виступом на сцену піднімався і сам нардеп-організатор концертного турне рокерів – Роман Мацола.

За інформацією з всесвітньої мережі Інтернет, Олег Скрипка зі своїм гуртом “ВВ” є одними із найдорожчих виконавців України. Їхній концерт обходиться приблизно у 15 тисяч доларів. Якщо ж вважати, що Скрипка дав три концерти у трьох містах, то Роману Мацолі за такий свій “піар-хід” довелося викласти кругленьку суму. За інсайдерською інформацією, турне “ВВ” округом нардепу обійшлося у 30 тисяч “зелених”, що за нинішнім курсом складає понад 750 тисяч гривень.

Згідно щорічної декларації Романа Мацоли за 2о16 рік, за концерти народному обранцю довелося викласти більше половини отриманих минулого року доходів, яких у нього було близько 1,15 млн.гривень. Щоправда, на депутатській ниві Мацола заробив лише майже півмільйона – заробітна плата склала 152 тисячі, на депутатську діяльність нардеп отримав 170 тисяч, компенсація за проживання в готелі “Україна” склала 140 тисяч, на транспортні витрати нардепу видали 26 тисяч гривень. Інші доходи Мацоли за минулий рік склали банківські проценти, адже він має чималі заощадження. Лише у банках у нього лежить майже 300 тисяч доларів та 160 тисяч гривень. Задекларував нардеп і 460 тис. доларів та 240 тис. гривень готівки.

До речі, минулого року Роман Мацола на святкування Дня міста у Славуту привозив менш розкручений, і, відповідно, дешевший рок-гурт “Мері”.

Також по темі

У Шепетівці в ставку здохла риба. Підозрюють цукровий комбінат, який скинув у водойму відходи

У ставку, що розташований неподалік Шепетівського цукрового заводу,