Війна Ляшка. За що поранені 11 бійців \”Азова\”

Війна Ляшка. За що поранені 11 бійців "Азова"
Вибори потребують крові. І звичайно ж новітніх Рембо, які не рятують світ, а збільшують свій політичний рейтинг.Війна Ляшка. За що поранені 11 бійців "Азова"
Вибори потребують крові. І звичайно ж новітніх Рембо, які не рятують світ, а збільшують свій політичний рейтинг.
На створенні батальйонів Нацгвардії найбільше політичних дивідендів отримало два політики – Ігор Коломойський і Олег Ляшко. Правда, треба зазначити, що на початках вони діяли спільно і батальйон \”Азов\” підтримувався групою Коломойського. Потім між Коломойським і Ляшком пробігла чорна кішка. Перший почав всерйоз думати про свій проект політичної партії ветеранів АТО. Другий, за деякими версіями, які він сам з піною в роті спростовує, не без допомоги Сергія Льовочкіна вирішив грати у \”самостійну гру\”, в якій партія ветеранів АТО йому заважає. Чи є в цій грі справді Льовочкін? Сказати складно, але несподівано, під час затримання мера Стаханова, на пляжі в Бердянську разом з Ляшком була знімальна група \”Інтера\”.
Проте, ці політолігархічні справи не суть важливі сьогодні. Справа в тому, що вчора заступник командира батальйону \”Азов\” Мосійчук у себе у Фейсбуці розтиражував інформацію одного із старшин батальйону, що вони починають штурм Донецька. Потім батальйон потрапив до засідки, 11 людей поранено.
Сьогодні вранці Мусійчук заявив, що сам він в боях участі не брав, але знаходиться десь в зоні АТО і звинуватив (вчергове) Коломойського в тому, що він закуповує бронежилети по завищеним цінам.
Можна тисячу раз погоджуватися з тим, що Коломойський не альтруїст і грає свою часто цинічну гру. Але при цьому не можна не погодитися з Філатовим, що причиною засідки цілком реально міг бути банальний піар Ляшка.
А жаль, вибори-2014 потребують людської крові. Вони потребують Гелетея, якого всі бачать тільки під час підняття прапорів. Вони потребують Ляшка, який бере участь лише у завідомо переможних операціях. Вони потребують великої війни у Фейсбуці між прихильниками різних політсил. І зрештою, вони потребують тих моральних уродів, які розповідають про жахіття дій української армії. І насправді, нічого страшного в цьому не було б, аби не те, що через бажання наростити 0,1 % рейтингу не гинули і не калічилися люди.

Залишити відповідь