Військові ліцеїсти з Кам`янця відвідали профільну АкадеміюУ рамках проведення Дня відкритих дверей Академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відвідали вихованці Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Гості навчального закладу взяли участь в урочистому ритуалі підняття Державного прапору України, а також у ранковому шикуванні особового складу вишу.Військові ліцеїсти з Кам`янця відвідали профільну АкадеміюУ рамках проведення Дня відкритих дверей Академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відвідали вихованці Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Гості навчального закладу взяли участь в урочистому ритуалі підняття Державного прапору України, а також у ранковому шикуванні особового складу вишу.
Під час зустрічі із представниками керівництва та перегляду презентаційного фільму юнаки дізналися про навчальний заклад, а також про особливості вступу та навчання в Академії сухопутних військ. Більш детально ознайомитися із навчально-матеріальною базою та соціально-побутовою інфраструктурою вихованці ліцею мали змогу, оглянувши навчально-тренувальні комплекси стрільби та водіння, казарми, бібліотеку, спортивні об’єкти, кафедру музичного мистецтва, музей історії Академії та музей військової техніки тощо.

Залишаючи стіни Академії сухопутних військ, юнаки не приховували свого позитивного враження від побаченого. Багато хто з них висловив бажання в майбутньому стати курсантом цього навчального закладу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього