Військові навчали кам'янчан
Чи знає пересічний кам’янчанин, що костюм сапера важить 39 кілограмів і що вибухові пристрої можуть бути замасковані навіть в звичайному електрочайнику? Швидше за все, ні.Військові навчали кам'янчан
Чи знає пересічний кам’янчанин, що костюм сапера важить 39 кілограмів і що вибухові пристрої можуть бути замасковані навіть в звичайному електрочайнику? Швидше за все, ні.
Саме тому, з метою інформування населення про можливі способи використання вибухових пристроїв через предмети побуту,ознайомлення жителів міста з військовою технікою, яка брала участь на сході держави в розвідувальних операціях та наочною демонстрацією різних видів боєприпасів, військовослужбовці Центру розмінування провели навчання в центральній частині Кам’янця, повідомляють на сайті міської ради.
Впродовж дня у парку Героїв Євромайдану (по вулиці Шевченка) всі охочі мали можливість взяти участь в навчаннях за участю представників Кам’янець-Подільського гарнізону, які ознайомили кам’янчан як працюють роботи для розвідки місцевості, продемонстрували системи дистанційного підривання, металошукачі, металодетектори, макети гранат.

Військові навчали кам'янчан Військові навчали кам'янчан

На огляд відвідувачів представили й предмети, які найчастіше використовують під час терактів, вмонтовуючи у них вибухову речовину, та які найбільше звертають на себе увагу, особливо дітей – іграшкові пістолети, книги, мобільні телефони, кулькові ручки, предмети побуту.
Всі охочі мали можливість приміряти костюм сапера, який важить 39 кілограмів (лише головний убір – 11), покерувати автоматизованою системою розвідки місцевості та дізнатись будь-яку детальну інформацію, що є компетенцією військових Центру розмінування.
Особливо організованими навчаннями зацікавилась учнівська та студентська молодь, проте й люди старшого віку охоче цікавилися виставкою.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту