Військові подякували славутським дітям за допомогу
В дошкільні навчальні заклади Славути надійшли грамоти колективам від особового складу військової частини А0661 ТВО командира військової частини А0661 полковника С.А.Панюка за надану допомогу в підтриманні бойової готовності військової частини, в забезпеченні її матеріально-технічними засобами, які суттєво впливають на виконання завдань в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей. Частина розміщена у місті Краматорську.Військові подякували славутським дітям за допомогу
В дошкільні навчальні заклади Славути надійшли грамоти колективам від особового складу військової частини А0661 ТВО командира військової частини А0661 полковника С.А.Панюка за надану допомогу в підтриманні бойової готовності військової частини, в забезпеченні її матеріально-технічними засобами, які суттєво впливають на виконання завдань в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей. Частина розміщена у місті Краматорську.

Дошкільні працівники вважають своїм громадянським обов\’язком підтримувати своїх захисників. Надсилають воїнам одяг, взуття, продукти харчування, малюнки дітей, подарунки до Нового року, Дня захисника Вітчизни, Великодня. І так щоразу, коли їдуть волонтери на схід, повідомляє Славута NEWS.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього