Військові в АТО отримали допомогу від фонду Сергія Лабазюка

Військові в АТО отримали допомогу від фонду Сергія Лабазюка
До основного багажу додали й особисті передачі від батьків та друзів військових.Військові в АТО отримали допомогу від фонду Сергія Лабазюка
Артемівськ, Краматорськ, Авдіївка, Слов’янськ – близько 14 підрозділів у зоні АТО отримали гуманітарну допомогу від народного депутата Сергія Лабазюка та його благодійного фонду «Ми поруч». Традиційно відправляють найнеобхідніше.
Цього разу вантажу повезли 20 тон – їжу, воду, провізію, берци та запчастини до авто. До основного багажу додали й особисті передачі від батьків та друзів військових.

Військові в АТО отримали допомогу від фонду Сергія Лабазюка

Аби дістатися до усіх точок у зоні проведення антитерористичної операції, поїздка тривала чотири дні. Цього разу супроводжував вантаж голова Волочиської районної ради Сергій Пазюк.
«Ми, спільно із фондом та народним депутатом Сергієм Лабазюком, постійно організовуємо такі поїздки. Цього разу у нас багато точок, в яких ми зупинилися, – об’їхали усі місця, де проходять службу наші земляки з Хмельниччини», – зазначив після поїздки голова Волочиської районної ради Сергій Пазюк.

Залишити відповідь