Про це говорили на підсумково-методичному зборі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Аналізували зроблене, розставляли майбутні пріоритети у зв\’язку із ситуацією, яка склалася

Військова комендатура чекає наказу вирушити на східВійськова комендатура чекає наказу вирушити на схід

Про це говорили на підсумково-методичному зборі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Аналізували зроблене, розставляли майбутні пріоритети у зв\’язку із ситуацією, яка склалася.
Непередбачена та неочікувана агресія східного сусіда внесла свої корективи в навчання курсантів та офіцерів прикордонної академії. Так минулого місяця із добровольців було сформовано оперативну – бойову прикордонну комендатуру. Вже найближчим часом вояки поїдуть захищати наші рубежі.
Агресія на сході ставить нові завдання перед майбутніми прикордонниками, а сьогодні курсантами. Тому довелося змінювати навчальні програми. Більше уваги приділятиметься військовій справі, тактичним заняттям.

Не обійшовся навчально методичний збір і без нагородження кращих викладачів, офіцерів та їх підрозділів.
В академії готові прийняти виклики, які ставить перед ними сьогодення. Випускники, курсанти на кожній ввіреній їм ділянці з честю несуть звання прикордонника.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього