Військовий пенсіонер з Хмельницького змусив банк віддати гроші з депозиту
Банк обіцяв військовому пенсіонеру зберегти гроші на депозитному рахунку та заплатити відсотки. А коли прийшов час розраховуватись, відмовився виконувати свої зобов\’язання.Військовий пенсіонер з Хмельницького змусив банк віддати гроші з депозиту
Банк обіцяв військовому пенсіонеру зберегти гроші на депозитному рахунку та заплатити відсотки. А коли прийшов час розраховуватись, відмовився виконувати свої зобов\’язання.
Хмельничанин, чесно відслуживши у Збройних силах України, декілька років тому вийшов на пенсію. В 2014 році він відкрив депозитний рахунок в банку \”Фінансова ініціатива\”.
Але, коли строк договору завершився, банк відмовився повернути вклад та нараховані проценти. Ситуація ускладнювалась тим, що екс-військовому, який має статус інваліда армії другої групи (у чоловіка хворе серце), найближчим часом треба зробити життєво необхідну операцію. Тож гроші були надзвичайно потрібні. Декілька тижнів чоловік оббивав пороги банку, але справа не рухалась. Він чув тільки відмовки та прохання зайти пізніше.
Обурений чоловік звернувся до Центру правової інформації та консультацій Хмельницької громадської організації \”Подільська правова ліга\”. Юристи проаналізували наявні документи та допомогли ветерану написати позовну заяву до суду про повернення вкладу та нарахованих процентів.
У результаті банк добровільно вирішив віддати кошти вкладнику ще на підготовчому судовому провадженні. Таким чином, колишній військовослужбовець у порівняно короткий термін отримав свої кошти та сьогодні має можливість повноцінно лікуватись.

Кристина Антонюк
ХОГО \”Подільська правова ліга\”

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення