Кабінет міністрів зобов`язав силові міністерства і відомства до 1 листопада перевести всіх силовиків на отримання заробітної плати в державні банки, якими сьогодні в Україні є \”Ощадбанк\”, \”Укрексімбанк\” і \”Укргазбанк\”.Про це повідомили Факти
Яценюк примусив військових отримувати зарплату не там, де їм зручно, а де вигідно урядуЯценюк примусив військових отримувати зарплату не там, де їм зручно, а де вигідно уряду
Кабінет міністрів зобов`язав силові міністерства і відомства до 1 листопада перевести всіх силовиків на отримання заробітної плати в державні банки, якими сьогодні в Україні є \”Ощадбанк\”, \”Укрексімбанк\” і \”Укргазбанк\”.Про це повідомили Факти.
Як ідеться у протоколі КМУ №76, текст якого був прийнятий чиновниками \”для службового користування\”, до 1 листопада силові відомства повинні укласти договори про виплату зарплат тільки з держбанками, хоча ця норма суперечить ст. 24 та ст. 25 \”Закону про оплату праці \”, яка забороняє роботодавцям встановлювати обмеження при виборі співробітниками способу отримання зарплати.
Тим часом, співробітники правоохоронних органів затримали двох працівників одного з відділеннт «Ощадбанку» Львова за обвинуваченням у привласненні чужого майна в особливо великих розмірах та службовій підробці документів.
«Встановлено, що напарники-фінансисти привласнювали кошти, які громадяни мали намір покласти на депозити банку, а вкладникам оформляли і віддавали фіктивні депозитні рахунки. Спочатку банкірам інкримінували крадіжку 500 тисяч гривень, але потім в ході слідства ця сума збільшилася до півтора мільйона гривень, а кількість постраждалих склала 25 чоловік. На даний момент слідство стосовно зловмисників закінчилося, обвинувальні акти спрямовані в Личаківський районний суд», – повідомили «Фактам» у прес-службі прокуратури Львівської області.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження