Ядуха мерзнув в овочесховищіГолова Хмельницької ОДА Василь Ядуха у ході робочого візиту у Чемеровецький район оглянув хід будівництва другої черги овочесховища загальною місткістю 5 тисяч тонн. Очільник краю висловив переконання, що «Аграрна компанія 2004», яка власне і зводить цей об’єкт, працює на перспективу, створюючи нові робочі місця.Ядуха мерзнув в овочесховищіГолова Хмельницької ОДА Василь Ядуха у ході робочого візиту у Чемеровецький район оглянув хід будівництва другої черги овочесховища загальною місткістю 5 тисяч тонн. Очільник краю висловив переконання, що «Аграрна компанія 2004», яка власне і зводить цей об’єкт, працює на перспективу, створюючи нові робочі місця.
«Перша черга овочесховища уже здана в експлуатацію. Тут можна зберігати 3 тисячі тонн фруктів, зараз це яблука. Найголовніше, що тут є велика перспектива. Щоб мати що зберігати у цих сховищах, потрібно мати садки. 250 гектарів саду уже посаджено, на 2014 рік закладається ще 200 гектарів. Крім того посаджено 50 гектарів смородини, а загальна кількість у наступному році складе до 110 гектарів. Люди, які раніше їздили, до прикладу, у Польщу збирати полуницю, сьогодні працюють у даному господарстві і дякують за таку можливість, адже отримують щодня 250 гривень, тут створені належні умови для їхньої роботи. Влітку і восени залучаються сотні людей», – сказав Василь Ядуха.
В цілому в області діє 22 картопле- і овочесховища загальною місткістю близько 16 тисяч тонн. За останні три роки побудовано 5 нових овочесховищ – 2 в Городоцькому районі, по одному в Чемеровецькому, Хмельницькому і Старосинявському районах. Такі велетенські холодильні камери слугують не тільки їх власникам, там надають послуги й населенню, яке має бажання притримати товар аби продати його у зручний період і отримати виручку.
Користуючись присутністю представників ЗМІ, Василь Ядуха звернувся до керівників підприємств та організацій, до людей, які мають хист до бізнесу, із закликом скористатися державними програмами, як це робить «Аграрна компанія 2004»: «За те, що вони роблять – садять сади, створюють робочі місця, платять зарплату, вони отримали відшкодування по Державній програмі, затвердженій Кабміном, на 6 мільйонів гривень. Справжній господар має правильно використовувати діюче законодавство, організовувати людей, бізнес і рухатися вперед».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього