Як це було: Хмельницький доповнив список міст, в яких активісти захопили ОДАВчора активісти Євромайдану захопили приміщення Хмельницької облдержадміністрації. Фактично спровокувало це затягування із розглядом на позачерговій сесії Хмельницької облради звернення депутатів ради щодо політичної ситуації в країні. У активістів викликало незадоволення те, що фракція Партії регіонів хотіла проштовхнути своє звернення, де не було пункту “проведення дострокових виборів Президента України”.Вчора активісти Євромайдану захопили приміщення Хмельницької облдержадміністрації. Фактично спровокувало це затягування із розглядом на позачерговій сесії Хмельницької облради звернення депутатів ради щодо політичної ситуації в країні. У активістів викликало незадоволення те, що фракція Партії регіонів хотіла проштовхнути своє звернення, де не було пункту “проведення дострокових виборів Президента України”.

Стримувало “заряджених” громадян близько 50 беркутівців (у прес-службі обласної міліції виправили – оборону тримали звичайні міліціянти з Хмельницького).

Стримування відбувалося до того моменту, коли більшість депутатів облради пішла на поступки опозиції і одноголосно підтримала те звернення, в якому був присутній пункт про дострокові вибори Президента.

Як це було: Хмельницький доповнив список міст, в яких активісти захопили ОДА

Але активісти заходилися вимагати відставки губернатора Василя Ядухи та почали штурмувати кордон правоохоронців на шляху до кабінету губернатора. Почалися сутички під час яких було пошкоджено меблі, картини тощо. Сутички відбувалися близько 30 хвилин після чого комендант місцевого Євромайдану Юрій Смаль пішов на переговори з керівництвом області.

… Але слід губернатора простиг – ніхто й не помітив, як він покинув територію облдержадміністрації, так і не написавши заяви про віставку.
За матеріалами: Незалежного громадського порталу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього