Як хмельничанам пережити серцевий напад на самоті
Часто серцевий напад накриває людину, коли вона знаходиться зовсім один, і поруч немає нікого, хто зміг би допомогти. Якщо ви раптом відчули, що серце ваше стало працювати всупереч нормальному ритму, і розумієте, що зараз впадете в обморок, то у вас є всього лише близько 10 секунд, перш ніж ви втратите свідомість. За цей час ви можете врятувати собі життя!Як хмельничанам пережити серцевий напад на самоті
Часто серцевий напад накриває людину, коли вона знаходиться зовсім один, і поруч немає нікого, хто зміг би допомогти. Якщо ви раптом відчули, що серце ваше стало працювати всупереч нормальному ритму, і розумієте, що зараз впадете в обморок, то у вас є всього лише близько 10 секунд, перш ніж ви втратите свідомість. За цей час ви можете врятувати собі життя!

Ви повинні знати, як діяти в такій ситуації: необхідно почати кашляти – багато разів і з дуже великою силою. Кожен раз, перед тим як кашлянути, зробіть глибокий вдих, кашель повинен бути глибоким і тривалим, як ніби ви відпльовуватися мокроту глибоко з грудей.

Вдихи і кашель повинні повторюватися кожні 2 секунди без перерв і зупинок, аж до приходу медичної допомоги, або ж аж до того моменту, поки серце знову не почне битися в нормальному ритмі.

Глибокий вдих дозволяє кисню проникнути в легені, а кашлеві руху «стискають» серце і змушують кров циркулювати. Це тиск на серце також допомагає йому домогтися свого нормального ритму. Таким чином, жертви серцевих нападів отримують додатковий час на те, щоб дочекатися приходу лікарів або доїхати до лікарні. Розкажіть про це якомога більшій кількості людей. Це може врятувати їх життя!

Кардіологи говорять, що якби кожен з нас поділився цією інформацією з 10 людьми, як мінімум одне життя могла б бути врятована.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього