Як Хмельничанам вберегти велосипед від крадіжки
З кожним роком кількість велосипедистів на дорогах України зростає, так само зростає кількість їх крадіжок.Як Хмельничанам вберегти велосипед від крадіжки
З кожним роком кількість велосипедистів на дорогах України зростає, так само зростає кількість їх крадіжок. Лише з початку року у місті Хмельницькому зафіксовано 72 крадіжки велосипедів.
Популярністю у велокрадіїв користуються різні велосипеди: хороші брендові моделі і найдешевші, велосипеди для дорослих і підлітків, нові і старі велосипеди. Тому проблема захисту велосипеда від угону залишається гострою. Як захистити свого «двоколісного друга» від крадіжки? Спочатку вам необхідно засвоїти одну просту істину: ваш велосипед, крім вас і велокрадія, нікому не потрібен. Не слід повністю покладатися ні на охорону, ні на випадкових перехожих, ні на консьєржів.
Перш за все, відмовтеся від ідеї зберігати свій велосипед:
– на сходовому майданчику;
– у загальному коридорі;
– у підвалі;
– на підземній парковці;
– в будь-якому іншому подібному місці з відносно вільним доступом сторонніх людей.
Як показує практика, найчастіше велосипеди крадуть саме з таких місць загального користування. Троси і велозамки, якими ви пристібаєте велосипед – легко перекушуються, а двері, що перекривають доступ стороннім, наприклад, в загальний коридор – злітають з петель від натиску на двері. І навіть якщо коридор закрито броньованими дверима, де гарантія, що п\’яні знайомі ваших сусідів години в три ночі не «позичать» покататися ваш байк, а потім «забудуть» його повернути? Правильно, немає такої гарантії. Велосипед слід зберігати тільки в квартирі або ж приватному будинку. Інших варіантів не існує.
Припаркувавши велосипед в людному місці з високим ступенем ризику угону:
– ніколи не залишайте його поза зоною прямої видимості без нагляду;
– не відходьте від велосипеда далі, ніж на кілька метрів.
Якщо вам все ж необхідно відійти, грамотно пристебніть велосипед хорошим U-подібним замком або ланцюгом за непорушний об\’єкт, скиньте передачі на 1-1 та зверніть на ваш байк увагу охоронця/консьєржа. І пам\’ятайте: чим швидше повернетеся, тим більша ймовірність застати свій велосипед в цілості й схоронності.
Ніколи не давайте кататися на своєму велосипеді незнайомим або малознайомим людям. На перший погляд здається, що захист велосипеда від крадіжки – справа складна і клопітка. Але це не так. Пройде зовсім небагато часу і виконання всіх вищенаведених рекомендацій стане для вас нормальною практикою, повідомляє сайт Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього