Як Хмельницька область економитиме енергоресурси
Обласний центр тренується економити тепло – вслід за Кам\’янець-Подільським тут реалізовуватимуть програму «Теплий дім»Як Хмельницька область економитиме енергоресурси
Обласний центр тренується економити тепло – вслід за Кам\’янець-Подільським тут реалізовуватимуть програму «Теплий дім»
Боротися і з боргами на підприємствах та економити газ і енергоносії закликали чиновників на місцях на колегії в облдержадміністрації. У приклад ефективного використання енергоносіїв ставлять Кам’янець-Подільський. А от з виплатою зарплатні в цьому місті не все так добре.
Посадовці звітують – Хмельниччина потроху розплачується з боргами, адже з одинадцятого місця перемістилася на сьоме. «Псують» позитивну статистику вже добре відомі підприємства.
Радилися учасники колегії і про збереження тепла – за теперішніх умов ця проблема є не менш актуальною, ніж борги. Приклад в управлінні житлово-комунального господарства вирішили брати з Кам’янця- Подільського. Там вже декілька років успішно діє програма «Теплий дім». Домовласники та міська рада у співвідношенні 50 на 50 фінансують утеплення фасадів. Цього року на переобладнання об’єктів міста виділили мільйон гривень.
По області виконати розпорядження з економії газу допомогла тепла осінь. Комунальники запевняють – мають в запасі близько 10-ти мільйонів кубометрів «блакитного» палива.
Зараз, запевняють в управлінні житлово-комунального господарства, тепло отримують усі комунальні об’єкти Хмельниччини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього