80 хмельничан з комуністичними прапорами, транспарантами та червоними стрічками на грудях 7 листопада пройшли парадом центром міста. З гордістю та радістю на обличчях луди вигукували триразове «Ура!» і слухали промови партійців під час мітингу на майдані Незалежності.80 хмельничан з комуністичними прапорами, транспарантами та червоними стрічками на грудях 7 листопада пройшли парадом центром міста. З гордістю та радістю на обличчях луди вигукували триразове «Ура!» і слухали промови партійців під час мітингу на майдані Незалежності.Як комуністи у Хмельницьку святкували річницю Жотвневої революції

Серед учасників параду було лише декілька молодих людей, всі інші – пенсіонери, деякі з яких тримали у руках червоні гвоздики, святкуюбчи річницю Великого жовтня.
Як комуністи у Хмельницьку святкували річницю Жотвневої революції

Під час зібрання пам’ятниц знак отримав і хмельничанин Юрій Шварцман, якого визнали заслуженим комуністом України.
– Служу комуністичній партії та радянському народу, – каже Юрій Шварцман

Довідка
7 листопада 1917 року в Росії відбулася Жовтнева революція. Як Жовтнева вона увійшла в історію з тієї причини, що формально переворот відбувся 25 жовтня, так як в той час ще не ввели григоріанський календар. У 1918 році, коли юліанський календар скасували, річницю Жовтневої революції відзначали саме 7-го листопада.
Жовтнева революція в Росії відбулася завдяки Володимиру Леніну та його соратникам: Льву Троцькому, Якову Свердлову та іншим. Їх стараннями повалили Тимчасовий уряд та сформували більшовицький. До складу нового уряду також увійшли представники меншовиків, есерів і селянських фракцій.
Коли відбулася Жовтнева революція, багато хто вважав її національною катастрофою, яка стала причиною майбутнього тоталітарного режиму в країні. Багато людей називали цю подію найбільшим кроком у майбутнє. До цих пір історики не можуть зійтися на єдиній думці з цього приводу. Проте незаперечним залишається той факт, що розвиток держави після Жовтневої революції відбувався зовсім в іншому ключі, ніж раніше. Адже фактично Жовтнева революція стала кінцем царського режиму.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього