Як минає підрахунок голосів на Хмельниччині
На Хмельниччині голоси виборців рахують відносно спокійно.Як минає підрахунок голосів на Хмельниччині
На Хмельниччині голоси виборців рахують відносно спокійно. Проте не обходиться і без порушень, повідомляють на сайті Громадянської мережі ОПОРА.

На дільниці № 680416, що у с. Кам’янка на Ізяславщині, члени ДВК після голосування склали акт про те, що було виявлено помилку у бюлетені на виборчому окрузі № 11 – неправильне (дівоче) прізвище кандидата в депутати.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ з Кам’янця-Подільського, станом на 4 годину протоколи до РВК здали 55 комісій, проте 20 з цих ДВК поїхали на уточнення.

О 4 годині з’явилася інформація, що на дільниці № 681346 у Кам’янці-Подільському виявили зайві бюлетені. Журналіст «Громадського телебачення Podillya.TV» виїхав на місце. Пізніше він розповів спостерігачу ОПОРИ, що дільниця була зачинена, а під ДВК стояли спостерігачі, які повідомили, що нікому не можна виходити. Представник правоохоронних органів погрожував журналісту розбити камеру.

У Кам’янці-Подільському члени ДВК № 681353 залишили мішки з бюлетенями у фойє міської ради, розповідає спостерігач. Свої дії вони пояснили тим, що їм видали мало мішків, крім того, нема чоловіка, який би їх носив.

Члени дільничної виборчої комісії № 681943, що у с. Самчики Старокостянтинівського району, не заявилися до ТВК для здачі протоколів про підрахунок голосів. Зв\’язку з комісією немає. Про це спостерігач ОПОРИ дізналася від голови Старокостянтинівської РВК. Підтвердив інформацію заступник начальника Старокостянтинівського РВ УМВС О. В. Герасимчук.

Близько 9.00 ТВК повідомила про цей факт у міліцію. Наразі правоохоронці виїхали на дільницю для з\’ясування усіх обставин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього