Як не потрапити у шахрайську пастку на шляху до "американської мрії"
Як поїхати за кордон і не потрапити у «візову пастку»?Як не потрапити у шахрайську пастку на шляху до "американської мрії"
Як поїхати за кордон і не потрапити у «візову пастку»? Про це хмельничанам розповіли фахівці Посольства США.

Вони переконують: ніхто окрім вас самих не подбає у чужій країні ні про житло, ні про роботу. А потенційних власників «зеленої карти», котра дає дозвіл на проживання та легальну роботу, взагалі обирає комп’ютер.

Вулиці з ошатними будиночками, ідеальні дороги, а ще – гарна робота та якісна освіта для дітей – певне, так виглядає мрія, за якою мільйони людей з різних куточків світу щороку вирушають в Сполучені Штати. Натомість вплутуються у шахрайські махінації. Мова йде про отримання так званої \”green card\” – дозволу на проживання та роботу в США.

Інна Шкуро, співробітниця консульського відділу Посольства США в Україні запевняє: якщо будь-яке візове агентство пропонує вам підтримку в отриманні Зеленої карти, готуйтесь викласти тисячі доларів за те, що могли би отримали безкоштовно. \”Green card\” – цілковита лотерея, а на процес відбору не може вплинути ніхто.

Нік Стокс – візовий офіцер Посольства США. Корінний американець, він чудово розмовляє українською, хоч і бідкається на свій словниковий запас. Каже, хоче пояснити українцям: \”Green card\” – це лише дозвіл на легальне проживання, що ж стосується житла та роботи – тут вже справа за вами.

Подробиці – у сюжеті Поділля-центр.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього