1 липня 2014 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року №83, яким регламентовано механізм компенсування. Додаткові витрати населення, пов‘язані з підвищенням цін і тарифів на послуги газопостачання, централізованого опалення та централізованої подачі гарячої води

Як отримати компенсацію при оплаті житлово-комунальних послуг1 липня 2014 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року №83, яким регламентовано механізм компенсування. Додаткові витрати населення, пов‘язані з підвищенням цін і тарифів на послуги газопостачання, централізованого опалення та централізованої подачі гарячої води.

Як повідомили в управлінні, введена компенсація — це різниця між розміром плати за послуги у межах норм споживання з урахуванням пільг і призначеної субсидії до і після підвищення тарифів. Компенсація щомісяця перераховується підприємствам, що надають комунальні послуги, та зараховується на особові рахунки заявника. Компенсація надається на безповоротній основі, її отримання не пов’язане зі зміною
Право на компенсацію мають сім‘ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні 6 місяців не перевищує величини прожиткового мінімуму для членів сім’ї:

— для працездатних осіб — 1218 грн.,
— для непрацездатних — 949 грн,
— для дітей до 6 років — 1032 грн,
— для дітей від 6 до 18 років — 1286 грн.

До складу сім‘ї включаються особи, зареєстровані на одній житлоплощі.
Призначення компенсації здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації сім’ї.
Для призначення компенсації осіб, зареєстрованих на даній житловій площі, повинен надати наступні документи: заяву, в якій зазначаються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні: прізвище, ім‘я, по батькові, дата народження, паспортні дані, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), види отриманого доходу за попередні 6 місяців, згоду на обробку персональних даних, перелік комунальних послуг, якими користується сім’я, із зазначенням реквізитів підприємств, які надають послуги. Також потрібно надати довідку про склад сім‘ї (зареєстрованих у житловому приміщенні осіб) та довідку про доходи кожного члена сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги).
Компенсація розраховується, починаючи з місяця отримання заяви до закінчення опалювального періоду 2014-2015 років. Про призначення компенсації заявникові видається повідомлення, у якому зазначається розмір компенсації для кожного виду послуг і період її надання.
З питань призначення компенсації необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього