На сьогоднішній день все більше військовослужбовців, що приймали участь в АТО отримують земельні ділянки. Але багато військовослужбовців та члени родин загиблих вояків незнають про порядок та алгоритм отримання земельної ділянки.
Як отримати земельну ділянку учасникам АТО?На сьогоднішній день все більше військовослужбовців, що приймали участь в АТО отримують земельні ділянки. Але багато військовослужбовців та члени родин загиблих вояків незнають про порядок та алгоритм отримання земельної ділянки.

Як отримати земельну ділянку учасникам АТО?

Так, з червня 2014 року, коли розпочалися роботи з виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам родин загиблих військовослужбовців, до територіальних органів Держземагентства Хмельницької області було подано всього 236 заяви на отримання земельних ділянок. Про це свідчить зведена оперативна інформація Держземагентства України станом на 15 грудня.
Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності у таких розмірах:
– для ведення фермерського господарства – в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство,
– для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 гектара;
– для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара;
– для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара;
– для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара;
– для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара
Земельний кодекс України встановлює, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах вказаних норм, провадиться один раз по кожному виду використання.
Державне агентство земельних ресурсів України розробило покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин воїнів, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність України, які бажають отримати земельні ділянки.
З покроковою схемою можна ознайомитися за посиланням dazru.gov.ua.
Далі буде….

Якщо у Вас виникли запитання, тоді звертайтесь за адресою: м.Хмельницький, вул.Свободи, 70, к.113, або за тел. 067 – 381 06 – 41
Літвін Олег Юрійович, юрист.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього