Як пережити зиму: приклад Грузевицької школи
Україна має пережити непростий зимовий період, – зважаючи на недостатність енергоресурсів, тепло доведеться економити. Це стосується і освітніх навчальних закладів. Та якщо у міських школах до опалювального сезону біль-менш готові, то у сільських – не без проблем.Як пережити зиму: приклад Грузевицької школи
Україна має пережити непростий зимовий період, – зважаючи на недостатність енергоресурсів, тепло доведеться економити. Це стосується і освітніх навчальних закладів. Та якщо у міських школах до опалювального сезону біль-менш готові, то у сільських – не без проблем.
Приклад розуиного підходу до вирішення нагальної проблеми показує школа у Грузевиці Хмельницького району.
Попри вказівку з верхів економити тепло, цій школі морози не страшні. Ще у тридцятих роках, коли будувалося приміщення, на матеріалах не заощадили.
Далі стан будівлі усіляко намагалися підтримували. Аби школу реконструювати, у 2006 залучили понад вісімсот тисяч державних субвенцій. З часом поставили пластикові вікна та нові двері. Відтак поєднання якісного будівництва та подальших зроблених робіт дозволяють школярам навчатися у теплих кабінетах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього