Як подільський кіборг і ФСБ-шник донецький аеропорт захищали
З Донецького аеропорту у рідні Ярмолинці повернувся боєць «Правого сектору». Батько чотирьох дітей добровільно пішов у найнебезпечнішу точку війниЯк подільський кіборг і ФСБ-шник донецький аеропорт захищали
З Донецького аеропорту у рідні Ярмолинці повернувся боєць «Правого сектору». Батько чотирьох дітей добровільно пішов у найнебезпечнішу точку війни. При цьому «кіборг» не отримав від держави ні зброї, ні спорядження, ні зарплати.В аеропорту та селищі Піски Ігор був два місяці.

Весь цей час наших бійців обстрілювали російські терористи і кадрові військові, з усіх видів зброї.

Ближній бій у терміналах нагадує страйкбол або контр-страйк, але з бойовими патронами і реальними втратами.

Зрозумівши, що штурмом летовище не взяти, терористи обстрілюють наші позиції з дальніх дистанцій. У тому числі – з найновіших снайперських гвинтівок, які знаходяться на озброєнні російського спецназу.

В аеропорту весь час панують холоднеча, протяги, темрява, і звісно, смертельна небезпека. Та попри це, є українці, які самі рвуться воювати у легендарний аеропорт.

На боці України воюють іноземці. Найвідоміший серед них – росіянин, екс-офіцер ФСБ Ілья Богданов.

У Пісках Ігор зазнав поранення, лікувався за рахунок друзів. Статус учасника бойових дій йому не світить. Як і нагороди за героїчний захист Батьківщини – Добровольчий Український Корпус «Правий сектор» не входить до складу силових структур.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього