Як святкуватимуть День захисника України в Кам'янці-Подільському
Цьогоріч Україна широкомасштабно на загальнодержавному рівні відзначає першу річницю Дня захисника України та Дня Українського козацтва.Як святкуватимуть День захисника України в Кам'янці-Подільському
Цьогоріч Україна широкомасштабно на загальнодержавному рівні відзначає першу річницю Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
З нагоди свята, в Кам’янці-Подільському відбудеться ряд заходів, присвячених військовим традиціям і звитягам українського народу, героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, повідомляють на сайті міської ради.
Тринадцятого жовтня о 16.00 год. в РЦКМ \”Розмай” відбудеться святковий концерт до Дня захисника України, на який будуть запрошені родини загиблих учасників АТО.
Чотирнадцятого жовтня о 8.30 ранку на території колишнього військового училища урочисте шикування проведе особовий склад Кам’янець-Подільського військового гарнізону.
Після цього військовослужбовці та громада міста візьме участь у важливій події, яка назавжди увіковічнить пам\’ять про полеглих у боях на сході Героїв. О 9.00 годині на розі вулиць Гагаріна та Гунської відбудеться відкриття меморіалу пам’яті Героїв АТО, ініціаторами створення якого виступили військовослужбовці нашого міста.
Об 11.00 на Тренувальному майданчику Легіону «Січові стрільці» (по проспекту Грушевського, на території УЧХОЗу)буде освячено будівництво каплички на честь Покрови Пресвятої Богородиці – Покровительки Українського козацтва.
Продовжать цикл заходів благодійна молодіжна акція \”А ми тую козацькую славу збережемо” (12.00, вул. Соборна) та відкриття експозиції, присвяченої воїнам АТО (12.00, Старий замок).

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту