Як вдалося підтримати роботу систем життєзабезпечення міста Полонного, розповів міський голова
Ще на початку року було зрозуміло, що органи місцевого самоврядування попереду чекає непроста робота. Нестабільна політична ситуація та економічна криза, які загострювалися з кожним днем, ставили під загрозу і стабільне функціонування міського господарства.Як вдалося підтримати роботу систем життєзабезпечення міста Полонного, розповів міський голова
Всім нам випало жити та працювати в непростий час – час змін. Тож цей рік і рік, що минув, є непростим.

Період 2014-2015 роки стали межею, яка назавжди розділила історію України на «до» і «після». Вже ніколи наша держава та ми самі не будемо такими, як раніше.

Доленосні події, що відбувалися протягом року, спонукали до рішучих реформ та повного оновлення влади – від найвищих щаблів до місцевого самоврядування.

Ще на початку року було зрозуміло, що органи місцевого самоврядування попереду чекає непроста робота. Нестабільна політична ситуація та економічна криза, які загострювалися з кожним днем, ставили під загрозу і стабільне функціонування міського господарства.

Але це також змусило нас мобілізуватися і шукати альтернативні шляхи виходу зі складного становища. Полонська міська рада затвердила план заходів щодо організації виконання та економного і раціонального використання коштів міського бюджету на 2015 рік. Ситуація, хоч і складна, але контрольована.
Сьогодні можна підсумувати, що нам все ж таки вдалося підтримати роботу систем життєзабезпечення міста Полонного на достатньому рівні попри скрутні фінансові умови.

Ми будуємо свою роботу так, щоб усі: і депутати, і керівники різних рівнів, і прості громадяни – були активними учасниками у процесах розвитку міста.
На даний момент, міська рада особливо зосереджую увагу на виконанні міського бюджету, забезпечення належного рівня дошкільної освіти, культури, фізкультури та спорту, системи соціального захисту населення, на функціонуванні централізованої системи водопостачання, водовідведення та опалення, благоустрою міста в цілому, розвитку малого та середнього бізнесу.

На сьогодні основне завдання, яке стосується видаткової частини бюджету. Адже виконання фінансових зобов’язань впливає на імідж міста та його рейтинг.

Окремо хочеться зупинитися на окреслених напрямках роботи більш детально.

У 2015 році було завершено реконструкцію котельні, де встановлено сучасні котли на твердому паливі в ДНЗ №3, що дасть змогу відійти від газопостачання та заощадити кошти на теплопостачанні самого дитячого садочка.

З 6 березня 2015 року було відновлено роботу міської лазні.

20 березня 2015р. відбулось урочисте відкриття нового малокомплектного дошкільного навчального закладу №5 «Джерельце» Полонської міської ради на базі НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, колегіум».

Розпочато реконструкцію жилих приміщень по вул. Привокзальна (2-й поверх приміщення колишньої столової фарфорового заводу) для дітей-сиріт.
З березня місяця 2015 року розпочато комплексну роботу по впорядкуванню вулиць та доріг міста, заплановано проведення робіт щодо належного освітлення міста.

З метою реалізації генерального плану міста, його розвитку та розбудови інфраструктури ведеться активна робота над погодженням меж міста з сусідніми сільськими та селищними радами.

Інший масштабний проект – модернізація технологічних систем очисних станцій та станцій підготовки питної води, що дозволить поліпшити якість питної води.

Продовжується робота, розпочата у попередні роки, щодо заміни та встановлення у житлових районах міста контейнерів для сміття нового зразка.
Також одним із пріоритетних завдань в галузі благоустрою на 2015 рік є управління сферою зеленого господарства міста, впорядкування парків, скверів, формування зелених насаджень та флористичного оформлення територій.

Стосовно з найпроблемніших галузей господарювання останніх років є і залишається житловий фонд. Обмеженість фінансування, незадовільний стан фонду та недоліки у системі надання комунальних послуг свідчать про те, що необхідно шукати інші альтернативні шляхи управління галуззю. Необхідні структурні реформи, які створять нову економічну модель експлуатації і розвитку житлового господарства та забезпечать якісне надання послуг мешканцям.

У 2015 році планується розпочати модернізацію об’єктів теплопостачання. Першочергово намічено встановити засоби обліку теплової енергії. Поступово будуть виводитись з експлуатації неефективні котельні. Протягом останніх кількох місяців ми активно працюємо в галузі енергозбереження.
Але проблем у міста залишається чимало.

Міська рада висловлює подяку всім мешканцям міста, керівникам підприємств, установ та організацій, які забезпечують ефективну роботу своїх підприємств і сплачують належно податки. Лише злагодженою, конструктивною роботою вдасться зробити більше, ніж у минулі роки. І наше місто, і всі Полончани заслуговують на це.

Міський голова
Член Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ф.Ф. Скримський

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення