Як виглядає будинок після двомісячного проживання в ньому біженців зі Слов'янська
Житель Дружківки (під Слов\’янськом) Євген Шаповалов змушений був покинути свій рідний дім на початку травня. Через погрози з боку сепаратистів він вивіз сім\’ю в безпечне місце. Після від\’їзду Євгенія в його будинок самовільно заселилися біженці і жили більше двох місяців.Як виглядає будинок після двомісячного проживання в ньому біженців зі Слов'янська
Житель Дружківки (під Слов\’янськом) Євген Шаповалов змушений був покинути свій рідний дім на початку травня. Через погрози з боку сепаратистів він вивіз сім\’ю в безпечне місце. Після від\’їзду Євгенія в його будинок самовільно заселилися біженці і жили більше двох місяців.
Картину, яку Євген Шаповал застав після повернення, він описує у себе на сторінці у \”Фейсбуці\”.
\”Один мій дружківський знайомець сказав, що люди не винні, це ж біженці … Не знаю, як би він реагував, якби в його квартиру спочатку палили, потім стріляли, зірвали двері і вселилися чудові люди, користувалися його посудом, побутовою технікою. Спали на його ліжках, їли його продукти, використовували його послуги … І все це без мого відома і дозволу … А потім обікрали все до нитки … \”

Як виглядає будинок після двомісячного проживання в ньому біженців зі Слов'янська

Євген повідомляє, що біженці зі Слов\’янська, які жили в його будинку пограбували його: \”забрали одяг, взуття, меблі, постіль … Книги, сімейні фото скинуті на підлогу в гаражі. Книги в книжковій шафі перевернуті дивним чином – корінцями вниз (?). Вкрадено машину, причіп. Двір і город заросли травою. Так мають поводитися біженці ??? \”
\”Ці люди спочатку завели в своє місто (Слов\’янськ) бойовиків, потім лягали під гусениці українських танків, потім їх почали бомбити, а потім вони оселилися у мене в будинку і обікрали його …\”
Як виглядає будинок після двомісячного проживання в ньому біженців зі Слов'янська Як виглядає будинок після двомісячного проживання в ньому біженців зі Слов'янська

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту