Військовим на Хмельниччині вже допомагають іноземці з різних країн

Як військовим на Хмельниччині допомагають іноземці

Військовим на Хмельниччині вже допомагають іноземці з різних країн. Вони надсилають Нетішинській самооборні речі та кошти.
Алина Банди (Alina Malina) створила групу у Фейсбуці LIFE.UKRAINE
, через яку люди мають змогу допомогти українським військовим.
Завдяки цьому було передано нам 2 посилки з кровозупинними медпрепаратами, які дуже потрібні на передовій та які неможливо придбати в Україні по адекватній ціні.
Майже 2 тижні тому вона передала нам 7 пакетів кровозупинного препарату Celox та 2 жгута (загальна вартість 130 фунтів, біля 2700 грн).
Вчора вона передала нам через свою маму 20 пакетів кровозупинного препарату Celox , 3 упаковки Burnshield та 5 ампул Sterowash (загальна вартість приблизно 300 фунтів, біля 6300 грн).
Всі ці препарати ми переправляємо нашим бійцям в зону АТО.
Аліна та ми висловлюємо слова подяки Olena Onopryjchuk, Inna Panchuk , сім`ї Вікторії Лурієвой, Іріни Бранд і Nataliya Kozitskaya, які внесли свій посильний вклад в допомогу військовим. – так повідомляє пост на сторінці нетішинської самооборони у facebook.

Як військовим на Хмельниччині допомагають іноземці
Як військовим на Хмельниччині допомагають іноземці

ДОПОМОГА ВІД КАНАДСЬКОЇ ДІАСПОРИ НЕТІШИНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ.
До допомоги нашій країні у важкі часи долучились і представники української діаспори в Канаді – Яна Білик та Антоніна Кумка. Яна – родом з Нетішина, протягом подій в Україні з грудня минулого року, активно виявляла свою громадянську позицію, приймала участь у мітингах, пікетах та допомагала волонтерам у Канаді.
Влітку Яна вийшла на зв\’язок з представниками ГО \”Нетішинська самооборона\” та почала цікавитись їхньою роботою та потребами армії. Після ознайомлення з звітами та чеками, після огляду фото та тривалого листування з одним з активістів Наталією Коваль, Яна звернулась до представників української діаспори в Канаді з проханням допомогти нашим хлопцям.
Було прийнято рішення про надання допомоги у придбанні приладу нічного бачення для батальйону \”Айдар\” шляхом переказу \”вестерн юніон\” . Представник Самооборони отримав кошти у розмірі 2011 доларів США.
Надані кошти будуть спрямовані на придбання приладу. Після отримання прибору нічного бачення з магазину він буде переданий особисто в руки нетішинцям, що перебувають на передовій у складі \”Айдару\”

Як військовим на Хмельниччині допомагають іноземці
Як військовим на Хмельниччині допомагають іноземці

Нетішинським військовим вже допомагають іноземці з різних країн. Вони надсилають Нетішинській самообороні речі та кошти.
– 1 каску кевларову – подарувала Мая Григор`єва, прислала з Лондону (вартість 90 фунтів).
– 2 каски кевларові – подарував француз, українського походження, Борис Березін (вартість 140 євро)
– 4 кевларові каски – придбала та прислала з Майямі Olga Benenson (вартість 400 $).
– 27 пакетів кровозупинного препарату Celox , 2 жгута, 3 упаковки засобу від опіків Burnshield та 5 ампул Sterowash передала наш волонтер Аліна Банді з Лондону (загальна вартість біля 430 фунтів)
Нагадаємо, що зараз каски купити в Українї майже неможливо, так як і Целокс. Останній раз у вересні ми придбали 2 кевларових каски за 6152 грн.
Тому дуже дякуємо небайдужим українцям за кордоном за їхню допомогу!!!

Як військовим на Хмельниччині допомагають іноземці
Як військовим на Хмельниччині допомагають іноземці

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього