Як запобігти поширенню африканської чуми, будуть радитись в Кам`янці-ПодільськомуСьогодні у Хмельницькій області відбудеться виїзне засідання колегії Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України .Як запобігти поширенню африканської чуми, будуть радитись в Кам`янці-ПодільськомуСьогодні у Хмельницькій області відбудеться виїзне засідання колегії Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України .
Згідно порядку денного засідання колегії в м. Кам\’янці- Подільському, фахівці розглянуть низку питань про заходи запобігання поширення збудника африканської чуми свиней на території України . Також планується обговорити стан фінансового забезпечення галузі ветеринарної медицини в 2013 році.

У роботі колегії приймуть участь начальники головних управлінь ветеринарної медицини в АР Крим , областях , містах Києві та Севастополі , регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті , директори державних науково -дослідних контрольних інститутів , керівники державного підприємства \”Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин \” , державного підприємства\” Укрветсанзавод \”, головні редактори спеціалізованих видань.

Також в роботі засідання колегії візьме участь заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.Галищук .

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього