Як живеться у Хмельницькому СІЗО показали на дні відкритих дверей
Які умови перебування ув’язнених в Хмельницькому СІЗО змогли на власні очі побачити родичі засудженихЯк живеться у Хмельницькому СІЗО показали на дні відкритих дверей
Які умови перебування ув’язнених в Хмельницькому СІЗО змогли на власні очі побачити родичі засуджених.
З нагоди свята Хмельницький слідчий ізолятор провів 19 грудня день відкритих дверей. Ще одну нагоду побачитись з близькими, які відбувають покарання отримали родичі засуджених.
Харчоблок, маленька лікарня, кімнати, в яких ув’язнені відбувають покарання – на власні очі оцінили гості та рідня засуджених. Адміністрація виправного закладу традиційно організовує такі заходи один раз на рік.

У виправному закладі існує своя свиноферма, маленька лікарня, кімната психологічної релаксації, де проходять реабілітацію в’язні. Стоматологічному кабінету з новим обладнанням може позаздрити не одна лікарня. Отримати кваліфіковане медичне обстеження та лікування може кожен тутешній засуджений.
Саме кімнатами, а не камерами можна назвати умови, в яких перебувають ув’язнені. Тут і живий куточок, телевізор, книги, які в неробочий час можливо переглянути. Розвагами для тутешніх мешканців служить і тенісний стіл.
Дружина одного із засуджених до чоловіка прийшла із сином. Каже – умовами перебування вражена, та жартує: може попроситись самій перезимувати тут.
Зустріч із рідними – це ще одна нагода для в’язнів відчути, що їх чекають вдома. А ще це можливість переосмислити своє життя і після звільнення обрати інший шлях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього