Яке покарання очікує на виборчих махінаторів на Хмельниччині?
Яке покарання очікує на порушників виборчих прав громадян? Хто і за що може опинитися за ґратами?Яке покарання очікує на виборчих махінаторів на Хмельниччині?
Яке покарання очікує на порушників виборчих прав громадян? Хто і за що може опинитися за ґратами? ОПОРА підготувала півхвилинний ролик для того, щоб ви мали можливість зробити свідомий вибір.
15 листопада 2015 року українці обиратимуть міських голів у другому турі голосування в містах з кількістю виборців понад 90 тис., де 25 жовтня жоден із кандидатів не набрав 50%+1 голос виборців, повідомляють на сайті Громадянської мережі.
Станом на 3 листопада ОПОРА вже зафіксувала 1332 порушення під час виборчої кампанії місцевих виборів. Зауважимо, що до найпоширеніших порушень виборчого законодавства відносять незаконну агітацію, підкуп виборців, маніпуляції зі списками виборців, перешкоджання роботі ЗМІ та офіційних спостерігачів, а також порушення з боку виборчих комісій і фальсифікацію результатів голосування.

Вчинивши злочин проти виборчих прав громадян, на вас очікує:
– За втручання чиновників у роботу виборчої комісії – до 10 років позбавлення волі;
– За перешкоджання діяльності офіційних спостерігачів – до 3 років обмеження або позбавлення волі;
– За видання бюлетеня без пред’явлення посвідчення, що підтверджує особу (паспорта), – штраф до 5100 грн або обмеження волі до 3 років;
– За фотографування бюлетенів – штраф до 5100 грн;
– За фальшування виборчої документації – до 7 років позбавлення волі.

ОПОРА закликає громадян робити свідомий вибір і не погоджуватися на сумнівні пропозиції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього