Якщо чиновник не справляється, повинен іти геть – Р.Мацола
Українці вже втомилися працювати замість чиновників. Коли Росія розпочала військову агресію, волонтери взяли на себе основний тягар забезпечення армії. Але це не може тривати вічно, у нас же є безліч людей, які мають високі посади, чималі зарплати, пенсії та соціальний статус. Час вже і їм показати, за що вони їдять державний хліб.Якщо чиновник не справляється, повинен іти геть – Р.Мацола
Українці вже втомилися працювати замість чиновників. Коли Росія розпочала військову агресію, волонтери взяли на себе основний тягар забезпечення армії. Але це не може тривати вічно, у нас же є безліч людей, які мають високі посади, чималі зарплати, пенсії та соціальний статус. Час вже і їм показати, за що вони їдять державний хліб.

Це історія з Шепетівки. В одній з частин зберігається військова техніка, з бюджету витрачаються чималі кошти на її утримання та на зарплати тим, хто за неї відповідає. В межах держави це десятки мільярдів щороку. Багато років командири думали, що воювати не доведеться, тому щось розікрали, щось просто занедбали.

А ось коли прийшов наказ відправити дев’ять КАМАЗів в зону АТО, почалися проблеми. Насправді, машини навіть за територію бази виїхати не могли, не те що допомагати в бою. Крайнім вирішили зробити простого солдата, старшого сержанта Андрія Кондратюка. Командири кілька місяців посилали його куди завгодно, мовляв, роби що хочеш, йди до волонтерів, шукай спонсорів, у нас по документах техніка справна.

Люди скинулись скільки могли. Але лише на відновлення трьох авто потрібна сума до півмільйона гривень. По п’ятдесят гривень багато не назбираєш. Старший сержант звернувся до громадської приймальні народного депутата Романа Мацоли.

Роман Миколайович тоді ж мав заплановану зустріч з шепетівськими підприємцями на ринку. Там його військові і зустріли. Від почутого депутат обурився, адже ВРУ виділила усі необхідні кошти для потреб армії, але одразу включився в роботу. У Міністерство оборони від Романа Мацоли було направлене депутатське звернення. Помічник-консультант зустрівся з командиром частини і після довгих дебатів змусив його надати документи, що техніка таки несправна і потребує ремонту.

Потім поїхали в міністерство. Там же продемонстрували фото техніки, яка мала відправлятися на фронт. Тут невеличка ремарка, призначення цих автомобілів специфічне, відтягувати артилерійські установки після того, як вони здійснять постріл по ворогу. Якщо вчасно цього не зробити, то супротивних накриває це місце ударом у відповідь і не лишається нічого: ні нашої зброї, ні автомобілів, ні… людей.

В міністерстві зрозуміли ситуацію правильно. Можливо, вплинув авторитет народного депутата, але в той же день заявка на отримання запасних частин була погоджена. До речі, все необхідне є на складах, в той час як командири ганяють сержантів, аби ті у волонтерів випрошували допомогу. Бо в іншому випадку доведеться відповідати за недостачі.

Днями усі необхідні деталі мають бути надані, і техніка буде підготовлена.
«Дуже сподіваюся, – коментує ситуацію народний депутат Роман МАЦОЛА, – що чиновники різного рівня, в погонах і без, нарешті почнуть нормально виконувати покладені на них обов’язки. Хто не справляється, повинен піти геть. Якби постояли в зламаній техніці під обстрілами «Градів» може б стали відповідальнішими. У нас не той час і не та ситуація, щоб утримувати за народний кошт нероб та злодіїв. А сержанту і волонтерам, які все-таки шукали як вирішити проблему, хочу подякувати за зроблену працю і побажати успіхів. Слава Україні!».

Якщо чиновник не справляється, повинен іти геть – Р.МацолаЯкщо чиновник не справляється, повинен іти геть – Р.Мацола

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього