Якщо є можливість, маємо негайно допомогти людям – Роман Мацола
Прості українці зробили усе, аби представники теперішньої влади могли керувати країною. Вийшли на Майдан та здобули перемогу, зупинили агресію Росії на сході, своїми власними коштами одягнули та накормили армію, на виборах дали величезний кредит довіри політичним силам, які сьогодні сформували владу. Ми витримали і зростання цін, і ліміти на газ, і нові тарифи, і багато іншого. Але хочеться, аби це все було недарма, і люди відчули хоча б невеликі зрушення, в першу чергу в своїх кишенях. Про те, що влада планує зробити для полегшення життя українців ми запитали у народного депутата України Романа Мацоли.Якщо є можливість, маємо негайно допомогти людям – Роман Мацола
Прості українці зробили усе, аби представники теперішньої влади могли керувати країною. Вийшли на Майдан та здобули перемогу, зупинили агресію Росії на сході, своїми власними коштами одягнули та накормили армію, на виборах дали величезний кредит довіри політичним силам, які сьогодні сформували владу. Ми витримали і зростання цін, і ліміти на газ, і нові тарифи, і багато іншого. Але хочеться, аби це все було недарма, і люди відчули хоча б невеликі зрушення, в першу чергу в своїх кишенях. Про те, що влада планує зробити для полегшення життя українців ми запитали у народного депутата України Романа Мацоли.

Пане Романе, скажіть будь ласка, коли людям стане легше жити, що Ви для цього робите?

-Перш за все хочу ще раз подякувати виборцям з Полонщини, Шепетівки та Славути за можливість представляти їх у Верховній Раді України. Я в політиці людина нова, можливо не все знаю і розумію, але для себе поставив одну ціль – люди повинні відчути реальні результати моєї роботи. Парламент прийняв десятки реформаторських законів. Ще більше – попереду. Але законом ситий не будеш. Я постійно спілкуюся з людьми, знаю їх проблеми, знаю як важко сьогодні жити. Тому наша фракція поставила на найближчий період собі дві цілі, які прагнемо досягти. По-перше, потрібно знайти можливість підняти зарплати та пенсії. За нашою інформацією сьогодні є перевиконання бюджету, мова йде про 20 млрд. грн. Ми звернулися до Уряду, якщо це так, то не тримайте гроші на рахунках, давайте вже сьогодні індексуємо, тобто підвищимо, заробітні плати та пенсії. Адже людям дуже важко, доходів не вистачає навіть на найнеобхідніше – їжу, одяг, харчі. Що буде з оплатою комунальних тарифів ще ніхто до кінця не знає.

Що Ви плануєте робити з цими шаленими тарифами?

-Створена депутатська група, яка розбирається наскільки вони обґрунтовані. Будемо шукати шляхи до зниження. На сьогодні також є позиція нашої фракції, яка ніби-то знайшла порозуміння в Уряді. Ми хочемо збільшити норму, по якій буде продаватись газ для населення по пільговій ціні. На сьогодні це 200 метрів кубічних, але цього замало. Ми хочемо збільшити цю норму, хоча б до 300-350 кубометрів. Ми звернулися з такою пропозицією, уряд нас почув. Якщо норму збільшать, людям стане значно легше. Крім того, роботу своїх громадських приймалень на окрузі ми орієнтуємо на максимальну допомогу людям в оформленні субсидій. Надаємо консультації в містах, разом з працівниками управлінь соцзахисту їздимо по селам. Одним словом робимо все, аби люди уже сьогодні відчули, що влада про них не забула.

Адреси приймалень Народного депутата України Романа МАЦОЛИ

1. м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, кімн. 25, тел. 067-373-60-64 (Олена Іщук)
2. м.Шепетівка, вул.Островського, 42, кімн.10, тел. 067-373-60-67 (Ірина Топчій)
3. м.Славута, вул.Соборності, 7 кімн. 24, тел. 067-373-60-68 (Людмила Васильєва).

Перед візитом до приймальні, зателефонуйте, будь ласка, аби узгодити день та час зустрічі з консультантом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього