Яку воду п'ють хмельничани?
Нітрохи не перебільшуючи можна сказати, що хмельничани п\’ють якісну воду. Базою для створення централізованого водопроводу є протерезойські підземні води з глибини 80-120 метрів. Фактично, це джерельна вода.Яку воду п'ють хмельничани?
Нітрохи не перебільшуючи можна сказати, що хмельничани п\’ють якісну воду. Базою для створення централізованого водопроводу є протерезойські підземні води з глибини 80-120 метрів. Фактично, це джерельна вода.
Щоправда, і влітає вона в копієчку. Якщо, скажемо, раніше підприємство \”Хмельницькводоканал\” сплачувало в квартал за видобуту питну воду – 23-25 тис.грн., то тепер потрібно викладати 250-300 тис.грн. Втім, все якісне обходиться недешево. Головне, що при цьому питна вода, яка витікає з крана безпосередньо в квартирах громадян, не тільки відповідає за основними показниками діючому в державі нормативу (ГОСТ 2874-82 “Вода питна”), а є просто унікальною.
Цим може похвалитися не так уже й багато населених пунктів України. Вода у нас видобувається з підземних джерел і проходить 2-х ступеневу очистку, шляхом обробки гіпохлоридом натрія, обеззалізнюванням. Для прикладу, найбільше нестандартних проб води за санітарно-хімічними показниками виявляють у Луганській, Харківській, Кіровоградській областях. А за бактеріологічними – у Західних регіонах (Тернопільська і Закарпатська області). У цих регіонах переважає сільське населення, яке за звичай немає централізованого водопостачання.
Отож, шановні хмельничани, давайте будем цінувати те життєдайне джерело яке у нас є!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього