Яків Цуглевич пообіцяв лікувати дітей в обласній дитячій лікарні безкоштовно
Директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної адміністрації Яків Цуглевич пообіцяв, що цього року усі діти, які потраплять на лікування до Хмельницької обласної дитячої лікарні, будуть забезпечені усіма потрібними медикаментами. Таку обіцянку чиновник виголосив під час колегії облдержадміністрації.Яків Цуглевич пообіцяв лікувати дітей в обласній дитячій лікарні безкоштовно
Директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної адміністрації Яків Цуглевич пообіцяв, що цього року усі діти, які потраплять на лікування до Хмельницької обласної дитячої лікарні, будуть забезпечені усіма потрібними медикаментами. Таку обіцянку чиновник виголосив під час колегії облдержадміністрації.

«Вперше за роки незалежності ми вирішили забезпечити обласну дитячу лікарню на 100%
медикаментами», – сказав Яків Цуглевич.

В.о. голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин додав, що тепер батьків маленьких пацієнтів ніхто не буде відправляти до аптек, аби вони придбали за свої гроші якийсь потрібний для лікування дитини препарат, адже він має бути у лікарні.

Про те, що медикаментозне лікування в обласній дитячій лікарні має бути безкоштовне, чиновники збираються повідомити через ЗМІ та на інформаційних стендах у самій лікарні. Тож тепер, якщо від вас медики вимагатимуть купити якийсь препарат для лікування дитини в обласній лікарні, ви можете спокійно скаржитися Олександру Симчишину чи Якову Цуглевичу на неправомірні дії лікарів.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту