Ярими культурами «МРІЯ» засіє понад 86,5 тисячі гектарів
«МРІЯ Агрохолдинг» готується до початку весняної посівної кампанії.Ярими культурами «МРІЯ» засіє понад 86,5 тисячі гектарів
«МРІЯ Агрохолдинг» готується до початку весняної посівної кампанії. Під ярі культури 2016 року врожаю Компанія відвела понад 86,5 тис. га. У плановій структурі ярих «МРІЇ» найбільшу площу цього року займає соняшник – ним планують засіяти 43 тис. га. Культура добре зарекомендувала себе минулого року, коли Компанія вирощувала соняшник вперше, чим і зумовлено збільшення площ його посіву цьогоріч.
Також Агрохолдинг вперше вирощуватиме ярий ячмінь, під який відведено 11,3 тис. га. Традиційно «МРІЯ» сіятиме, щоправда, у менших обсягах порівняно з попередніми роками, кукурудзу (близько 9,5 тис. га) та сою (майже 7,5 тис. га). Рішення суттєво скоротити площі їх посіву в Компанії прийняли, опираючись на минулорічний досвід – посушливі погодні умови та спекотне літо дуже негативно вплинули на врожайність цих культур. Частину посівів озимого ріпаку, які не витримали жовтневих морозів, «МРІЯ» пересіє навесні ярим ріпаком. За підрахунками Компанії, це приблизно 9,5 тис. га. Картоплі планують в Агрохолдингу посадити цього року значно більше, ніж попереднього – 2 тис. га. Також у структурі посівних площ «МРІЇ» присутні сорго на насіння, люцерна і силосна кукурудза для потреб власного тваринництва Компанії.
Як повідомив операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Віктор Кухарчук, за сприятливих погодних умов Компанія розпочне посів в останніх числах березня: найперше сіятимуть ярий ячмінь та ярий ріпак, потім садитимуть картоплю, а вже пізніше – засіють соняшник, кукурудзу та решту культур.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього