Ярмолинецькі чиновники розтринькали майже 300 тисяч гривеньФахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Хмельницькій області під час ревізії управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації виявили порушення, які призвели до втрат фінансових ресурсів на суму майже 300 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба фінінспекції в області.Ярмолинецькі чиновники розтринькали майже 300 тисяч гривеньФахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Хмельницькій області під час ревізії управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької райдержадміністрації виявили порушення, які призвели до втрат фінансових ресурсів на суму майже 300 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба фінінспекції в області.
Зокрема, освітня установа за завищеною вартістю оплатила ремонтно-будівельні роботи, через що зайво витрачено 90 тис. грн.

Окрім того, посадові особи управління не повернули до місцевого бюджету 83 тис. грн утриманих із працівників, яким незаконно виплачено зарплату.

Також під час ревізії виявлено нестачу матеріальних цінностей, покриття витрат спеціального фонду коштом загального фонду та інші порушення, що призвели до втрат ресурсів на загальну суму 100 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 39 посадових осіб управління притягнуто до адміністративної відповідальності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього