Ярмолинецькі рятувальники перевіряють стан пічного опалення та електромережі будівель сільських населених пунктівІз настанням холодної пори року в Ярмолинецькому районі збільшилась кількість нещасних випадків і пожеж, які виникають внаслідок порушення вимог правил безпеки при опаленні житлових побутових та громадських приміщень газовими опалювальними приладами, пічками, що працюють на природному та твердому паливі, а також через необережне поводження з вогнем.
Із настанням холодної пори року в Ярмолинецькому районі збільшилась кількість нещасних випадків і пожеж, які виникають внаслідок порушення вимог правил безпеки при опаленні житлових побутових та громадських приміщень газовими опалювальними приладами, пічками, що працюють на природному та твердому паливі, а також через необережне поводження з вогнем.

Уже в поточному році на території району виникло сім пожеж, на яких одна людина загинула та одна отримала травми. З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі з причини порушення правил пожежної безпеки під час монтажу та експлуатації пічного опалення та електромережі працівниками Ярмолинецького районного сектору в лютому поточного року було проведено відпрацювання сільських населених пунктів району. Під час відпрацювання рятувальники перевірили стан приладів пічного опалення та електромережі, сільським жителям вручили пам’ятки із нагадуванням елементарних правил пожежної безпеки в побуті.

Шановні громадяни, пам’ятайте, дотримання елементарних правил пожежної безпеки збереже Ваше життя та здоров’я.

Ярмолинецький районний сектор
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього