Яйце, пронизане тризубом: з нового пам’ятника у Хмельницькому зняли завісу таємничості
На урочистому відкритті творці скульптури розповіли, яку ідею втілили у своєму дітищі.Яйце, пронизане тризубом: з нового пам’ятника у Хмельницькому зняли завісу таємничості
Пам’ятник «Народження України» у формі яйця, пронизаного Тризубом, урочисто відкрили на майданчику біля ТЦ «Ріко».

Стало відомо, що означає пам’ятник, який нещодавно з’явився на Проспекті Миру. На урочистому відкритті творці скульптури розповіли яку ідею втілили у своєму дітищі. Тризуб, що пронизує яйце викликав чимало суперечливих думок.
Тризуб зі стрічками, що пронизує яєчну шкаралупу, встановлений на високому постаменті носить назву «Народження України».

Форма та зміст нового постаменту викликали чимало суперечливих думок. Та ідейний натхненник каже: є суперечки – отже, це справжній витвір мистецтва.

Виготовлений постамент із закарпатського піщаника, а на його створення спонсори витратили 3 тисячі доларів. Скульптор каже: подібні культурні об’єкти потрібні місту для розвитку.

По периметру скульптури розташовані чотири знаменні для України дати. А для тих, хто не зможе з першого разу розпізнати ідею твору, автори зробили спеціальну табличку. На ній детально розписали, що кожна з дат символізує. Перехожим суть пам’ятника нібито зрозуміла.

Детальніше – у сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього