Єдиний колегіум, який увійде в пілотний проект опорних шкіл, – з Хмельниччини
В рамках проекту у кожній області було відібрано по одній школі, яка отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази.Єдиний колегіум, який увійде в пілотний проект опорних шкіл, – з Хмельниччини
Міністерство фінансів відібрало 24 опорні школи для «пілотного» проекту. За ініціативи попереднього Міністра фінансів Наталії Яресько, цей проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки та став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких – Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія \”Майкрософт Україна\”, яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів. Метою проекту є покращення якості освіти дітей, які проживають й навчаються в селах та селищах, і підвищення ефективності використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти, повідомляє сайт Міністерства фінансів України.

В рамках проекту у кожній області було відібрано по одній школі, яка отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази. Ця школа зможе отримати ресурси на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти для дітей з сільської місцевості.

Відбір проводився незалежними представниками Проекту за участі міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Перевага надавалася школам, які, в рамках оптимізації, будуть укрупнені за рахунок малоформатних шкіл. Таким чином, учні з сільської місцевості отримають можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання і кар’єрного росту.

Планується, що оновлені навчальні заклади відкриють свої двері для школярів 1 вересня 2016 року.

Єдиний колегіум в Україні, розташований у сільській місцевості і залучений у пілотний проекті, – це Зіньківський НВК І-ІІІ ступенів.

Перелік відібраних опорних шкіл станом на 21.04.2016 р.

Єдиний колегіум, який увійде в пілотний проект опорних шкіл, – з Хмельниччини

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього