Євродепутат підтримав прогресивні ініціативи мера Кам'янця-Подільського
Міський голова Михайло Сімашкевич отримав лист-привітання зі Страсбурга від депутата Європейського Парламенту Кароля Карського з перемогою у виборах мераЄвродепутат підтримав прогресивні ініціативи мера Кам'янця-Подільського
Міський голова Михайло Сімашкевич отримав лист-привітання зі Страсбурга від депутата Європейського Парламенту Кароля Карського з перемогою у виборах мера, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Хмельницькій області.
«Довіра мешканців міста Кам’янця-Подільського до Вас, як до міського голови, свідчить про високі здобутки у суспільно-економічному житті громади та успішне проведення виборчої кампанії.
Отримана Вами перемога відкриває можливість для завершення усіх ініціатив та започаткування нових напрямків у житті міста, спрямованих на європейську інтеграцію», – йдеться у листі від євродепутата.
Варто зазначити, що це вже друга каденція для очільника громади Кам‘янця-Подільського. Раніше Михайло Сімашкевич працював на посаді першого заступника керівника державної податкової адміністрації Хмельниччини, а загалом роботі у податковій службі віддав понад півтора десятка років. Тож податківці краю також щиро підтримують прогресивні починання свого колеги і вірять у його успіх, бо отриманий ним досвід – це справжня школа економічного мислення та системної практики, які спрямовані на реалізацію державницьких ідей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього