“Євромайдан Канади” передав Хмельницькому військовому госпіталю подарунок
У приміщенні Хмельницького військового госпіталю поранені бійці, які перебувають на лікуванні, отримали від волонтерів електронні книги“Євромайдан Канади” передав Хмельницькому військовому госпіталю подарунок
У приміщенні Хмельницького військового госпіталю поранені бійці, які перебувають на лікуванні, отримали від волонтерів електронні книги.
Усього українським військовим від Конгресу Українців Канади передали 2000 таких гаджетів, десять з яких до Хмельницького допомогли доставити представники “Волонтерського руху Буковини” та наші “Волонтери Поділля”.

“Поранені зможуть користуватися електронними книгами коли завгодно. Будь-який військовослужбовець таким чином організує собі краще дозвілля під час перебування у госпіталі. Такі пристрої через волонтерів передала організація “Євромайдан Канади” на всі українські військові шпиталі”, – розповідає голова благодійного фонду “Волонтери Поділля” Володимир Гончарук.
“Євромайдан Канади” передав Хмельницькому військовому госпіталю подарунок
Лікарі подарунки прийняли, кажуть, головне, аби хлопці були здоровими, а електронні пристрої для читання стануть у нагоді.
“Це гарна акція, бо книжки підніматимуть патріотичний дух атовцям і сприятимуть їх швидшому видужуванню”, – підкреслює тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника госпіталю Олександр Олійник.

Волонтери кажуть, українці в Канаді таким способом виявляють свою підтримку і готовність допомагати будувати мирну і розвинену Україну.
“Добре, що ми, українці, де б не були, в такий складний час не забуваємо про патріотів, яким потрібна часом не стільки матеріальна підтримка, а й духовна. В цьому наша сила: що нас багато, і ми разом”, – говорить волонтер Вадим Сахаров.
За його словами, одна книга коштує трохи більше ста доларів, розібратися в електроніці не складно, вояки не матимуть з цим проблем.

Лікується у шпиталі командир танкового взводу 24-ї окремої механізованої бригади Анатолій Дитко з Кам’янця-Подільського. Каже, в зоні АТО багато читав, щоправда, лише новини на планшеті, який заряджав від танка. Під цим танком в окопі доводилося ночувати на морозі, так і захворів.
“Тут вже більше тижня, маю ноутбук, тому мені веселіше. Такий подарунок стане хлопцям в нагоді. І я книжки читатиму, цікаво подивитися, що для нас підібрали”, – міркує чоловік.

В електронні книги завантажено понад 500 творів класичної, художньої та сучасної літератури трьома мовами. Перелік літератури спільно підбирали волонтери Канади та України.

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельниччину завітає президент

Вже завтра – 3 червня з робочим візитом