“Євромайдан Канади” передав Хмельницькому військовому госпіталю подарунок
У приміщенні Хмельницького військового госпіталю поранені бійці, які перебувають на лікуванні, отримали від волонтерів електронні книги“Євромайдан Канади” передав Хмельницькому військовому госпіталю подарунок
У приміщенні Хмельницького військового госпіталю поранені бійці, які перебувають на лікуванні, отримали від волонтерів електронні книги.
Усього українським військовим від Конгресу Українців Канади передали 2000 таких гаджетів, десять з яких до Хмельницького допомогли доставити представники “Волонтерського руху Буковини” та наші “Волонтери Поділля”.

“Поранені зможуть користуватися електронними книгами коли завгодно. Будь-який військовослужбовець таким чином організує собі краще дозвілля під час перебування у госпіталі. Такі пристрої через волонтерів передала організація “Євромайдан Канади” на всі українські військові шпиталі”, – розповідає голова благодійного фонду “Волонтери Поділля” Володимир Гончарук.
“Євромайдан Канади” передав Хмельницькому військовому госпіталю подарунок
Лікарі подарунки прийняли, кажуть, головне, аби хлопці були здоровими, а електронні пристрої для читання стануть у нагоді.
“Це гарна акція, бо книжки підніматимуть патріотичний дух атовцям і сприятимуть їх швидшому видужуванню”, – підкреслює тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника госпіталю Олександр Олійник.

Волонтери кажуть, українці в Канаді таким способом виявляють свою підтримку і готовність допомагати будувати мирну і розвинену Україну.
“Добре, що ми, українці, де б не були, в такий складний час не забуваємо про патріотів, яким потрібна часом не стільки матеріальна підтримка, а й духовна. В цьому наша сила: що нас багато, і ми разом”, – говорить волонтер Вадим Сахаров.
За його словами, одна книга коштує трохи більше ста доларів, розібратися в електроніці не складно, вояки не матимуть з цим проблем.

Лікується у шпиталі командир танкового взводу 24-ї окремої механізованої бригади Анатолій Дитко з Кам’янця-Подільського. Каже, в зоні АТО багато читав, щоправда, лише новини на планшеті, який заряджав від танка. Під цим танком в окопі доводилося ночувати на морозі, так і захворів.
“Тут вже більше тижня, маю ноутбук, тому мені веселіше. Такий подарунок стане хлопцям в нагоді. І я книжки читатиму, цікаво подивитися, що для нас підібрали”, – міркує чоловік.

В електронні книги завантажено понад 500 творів класичної, художньої та сучасної літератури трьома мовами. Перелік літератури спільно підбирали волонтери Канади та України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього