Євромайдан підтримали науковціНаукові співробітники Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, Львівського відділення цієї установи — Інституту Івана Франка та Інституту української мови НАН України сьогодні оприлюднили колективну резолюцію на підтримку Євромайдану.Євромайдан підтримали науковціНаукові співробітники Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України, Львівського відділення цієї установи — Інституту Івана Франка та Інституту української мови НАН України сьогодні оприлюднили колективну резолюцію на підтримку Євромайдану.
«Нічне побиття молоді — учасників мирного протесту «беркутівцями», зламані руки і розбиті голови журналістів біля Адміністрації Президента, переодягнені «спортсмени» в масках, тобто бандити, розгром Національної спілки письменників України — всі ці епізоди мають одне — антиукраїнське забарвлення, антинародне, антилюдське спрямування, — йдеться у резолюції. — Ми рішуче вимагаємо від Президента України, уряду, Верховної Ради забезпечити конституційні гарантії свободи волевиявлення народу… Вітаємо активну громадянську позицію української молоді, виявлену в проведенні загальноукраїнської мирної акції протесту, приєднується до вимог, висунутих владі Комітетом національного супротиву, і готовий іти до повної перемоги Євромайдану».

У розмові з кореспондентом «Дня» директор Інституту літератури ім. Т. Шевченка НАН України, академік Микола ЖУЛИНСЬКИЙ зазначив, що за рішення підтримати Євромайдан одноголосно проголосували всі співробітники Інституту літератури.

\”Євромайдан — знакова подія історичної ваги. Це свідчить про те, що Україна має в особі молоді патріотичну, національно-усвідомлену потужну громадську силу. Ця сила, переконаний, виросте в політичну партію і невдовзі саме вона визначатиме політику розвитку країни\”, — зазначив Жулинський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього