У Хмельницькому о 12:00 проведуть мітинг у підтримку євроінтеграції. Але основна частина протестуючих – поїхала до Києва.
Євромайдан: у ХмельницькомуУ Хмельницькому о 12:00 проведуть мітинг у підтримку євроінтеграції. Але основна частина протестуючих – поїхала до Києва.

У сквері Шевченка молоді активісти проведуть акцію на підтримку асоціації України з ЄС, де закликатимуть людей підтримати євроінтеграцію.

На майдані Незалежності на 12:00 там очікується мітинг опозиційних сил. На місці працюють кореспонденти ВСІМ, слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Станом на 11:57 на площі збираються люди. Поки їх близько двох десятків.

12:10 – у сквері Шевченка почалася акція. На майдані вже близько сорока людей. Мітингуючі біля Шевченка обіцяють через годину також піти на майдан.

12;39 – на майдані близько двох сотень людей, у сквері Шевченка – порядка півсотні. І там, і там відбувається мітинг за схемою \”вільний мікрофон\”. Присутні на мітингу у сквері кричать \”Йдемо на майдан\”, однак поки що спікери не квапляться.

12:48 – Україна – це ЄС, про це знає навіть пес – з таким гаслом колона хмельничан рушила до майдану Незалежності.

13:11 – у Хмельницькому зібралося близько півтисячі людей. Мітинг триває. Люди скандують \”Україна – з ЄС!\”. Хмельничани стоять під дощем. Заявку на акцію до міської ради подали до 20:00, але оскільки захід безстроковий – ймовірно, стоятимуть і довше.

– Залежить від того, що вирішать у Києві, – говорить депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин.

Повідомила ВСІМ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього