«Європа» у Хмельницькому закрилася, проіснувавши два роки

Торговий комплекс «Європа» не працює з червня 2014 року. Попри усі намагання власників залучити клієнтів, «Європа» так і не стала популярною серед хмельничан
«Європа» у Хмельницькому закрилася, проіснувавши два роки Торговий комплекс «Європа» не працює з червня 2014 року. Попри усі намагання власників залучити клієнтів, «Європа» так і не стала популярною серед хмельничан.

На вхідних дверях центру по вулиці Геологів й досі висять оголошення про те, що до 26 червня всім орендарям необхідно було забрати свої товари та віддати ключі адміністрації, адже всі входи в комплекс будуть закриті. По прилеглій території торгового центру ходять охоронці та бігають бездомні пси. Людей, які б хотіли зробити покупки, немає.
«На вулицю з товаром»
– Про те, що ми закриваємося, нас попередили лише за двадцять днів, – розповіла «ВСІМ» одна з колишніх підприємців ТК «Європа», яка відмовилася називати своє ім’я. – В деяких людей було трохи речей, а в декого півмагазину по 200 квадратів. Кому було куди йти, а іншим, як-то кажуть, на вулицю, з товаром та меблями. Більшість підприємців повернулися на торгові місця на речовому ринку, а інша – по магазинах.

До керівника ТК «Європа» журналісти »ВСІМ» не додзвонилися, відомий нам номер телефону не є дійсним. А заступник керівника надати будь-які коментарі відмовилася.
Чи є у Хмельницькому достатня кількість вільних місць для ведення підприємницької діяльності, журналісти «ВСІМ» поцікавилися в міському управлінні торгівлі.
-У нас в місті 40 ринків, під якими 46 га землі, у нас є де здійснювати торгівлю, близько 2 тисяч є вільних місць, – говорить начальник управління Валентина Москалюк. – У нас є де працювати, було б лише бажання, ми завжди йдемо підприємцям назустріч.
Не було клієнтів
Найбільше прибутку Хмельницький отримував від «Таврії В», розташованої у ТК «Європа».
– Основним суб’єктом господарювання, який здійснював торгівлю, був магазин «Таврія-В», – каже начальник міського управління торгівлі Валентина Москалюк. – Але супермаркет зараз відкрився на Озерній, тобто обсяги по торгівлі ми не втратили.
У «Таврії В» пояснюють – магазин закрили через нерентабельність.
– Супермаркет «Таврія-В», який був в ТК «Європа», не переїхав в мікрорайон Озерна, – повідомив директор супермаркету Сергій Цівка. – Просто там відкрився новий третій магазин, який вже давно був запланованим. На Геологів не було великої ефективності продажів, тому магазин навесні закрили.
Не допомогли ні АС, ні автобус
Аби покупцям було зручніше добиратися до трогового центру, містом курсував безкоштовний автобус.

Залишити відповідь