Європейці допоможуть Кам'янцю-Подільському економити природний газ
Кам\’янець-Подільський підписав кредитний договір з НЕФКО для інвестування в поліпшення енергоефективності міських тепломереж. НЕФКО є міжнародною фінансовою організацією, утвореною п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією, яка фінансує екологічні проекти та інвестиції у всьому світі.Європейці допоможуть Кам'янцю-Подільському економити природний газ
Кам\’янець-Подільський підписав кредитний договір з НЕФКО для інвестування в поліпшення енергоефективності міських тепломереж. НЕФКО є міжнародною фінансовою організацією, утвореною п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією, яка фінансує екологічні проекти та інвестиції у всьому світі.
Проект в Кам\’янці-Подільському, передбачає встановлення більше 20 індивідуальних пунктів в поєднанні з реабілітацією внутрішньобудинкових систем опалення, ремонт систем гарячого водопостачання, ремонт і встановлення теплових насосів в житлових будинках.
Згідно інвестиційного пакета заплановані міроприємства мають скоротити щорічне використання природного газу на 441 700 кубометрів, в результаті чого викиди вуглекислого газу в місті скоротяться приблизно на 848 тонн в рік.
Крім того, проект надаватиме економію коштів за рахунок скорочення споживання води та електроенергії.
Підтримку також надають фонд СхідноЄвропейського партнерства в галузі енергоефективності та екології (E5P), Шведське Агентство з Міжнародного Розвитку та Співробітництва (Sida).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього