Європейці інвестували 400 мільйонів гривень у розвиток Хмельниччини
Протягом 2014 року зарубіжні партнери інвестували до статутних капіталів підприємств Хмельницької області різне промислове обладнання на суму понад 400 мільйонів гривень. Головними іноземними донорами стали компанії Італії, Іспанії, Ізраїлю та Нідерландів.Європейці інвестували 400 мільйонів гривень у розвиток Хмельниччини
Протягом 2014 року зарубіжні партнери інвестували до статутних капіталів підприємств Хмельницької області різне промислове обладнання на суму понад 400 мільйонів гривень. Головними іноземними донорами стали компанії Італії, Іспанії, Ізраїлю та Нідерландів.

Саме завдяки якісному інвестованому зарубіжному обладнанню на багатьох підприємствах нашої області здійснюється безперебійне виробництво різноманітної продукції.

Як результат, протягом минулого року підприємствами з іноземним капіталом експортовано 187 тисяч тонн різних товарів на суму понад 160 мільйонів гривень. В основному це була продукція власного виробництва, зокрема, вироби з текстилю, меблі, преформи ПЕТ, пристрої та обладнання для сільськогосподарських робіт тощо.

Зазначені товари користуються попитом на ринках Німеччини, Польщі, Молдови, Литви, Грузії. Крім того, підприємства з іноземними інвестиціями експортують товари до країн Африки та Азії.

Загалом у 2014 році міжнародні торговельні операції підприємств з іноземними інвестиціями Хмельниччини склали понад 500 мільйонів гривень.
Хмельницька митниця ДФС звертає увагу, що згідно статті 251 Митного кодексу України митне оформлення товарів, що ввозяться в Україну як внесок іноземного інвестора до статутного фонду підприємства з іноземними інвестиціями, здійснюється в першочерговому порядку. Як відомо, одним із завдань фіскальної служби та її територіальних органів є створення сприятливих умов для розвитку інвестиційної діяльності в регіонах нашої держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього