Європейські фахівці допоможуть хмельницьким митникам
Відбулась зустріч начальника Хмельницької митниці ДФС Івана Бережнюка з представниками Консультативної місії Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.Європейські фахівці допоможуть хмельницьким митникам
Відбулась зустріч начальника Хмельницької митниці ДФС Івана Бережнюка з представниками Консультативної місії Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Від Консультативної місії у зустрічі взяли участь Брайан Річард – стратегічний радник з митних питань КМЄС та Анастасія Завада – старший асистент з митних питань КМЄС.

У ході діалогу з представниками місії обговорювались питання щодо процесу реформування митних органів в цілому і, зокрема, підрозділів аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням.

Також зроблено акценти на питаннях практики добору кадрів до штату Хмельницької митниці ДФС. Висвітлено питання щодо професійної підготовки працівників митниці, співпраці митниці з спеціалізованими та навчальними установами відомства за необхідності проведення навчання чи перепідготовки особового складу. Окремо розглядались взаємодії митниці з науковими установами, що входять до складу Державної фіскальної служби України, оскільки значну частину наявних сьогодні проблемних питань можливо врегулювати лише шляхом залучення науковців.

Також, представниками Консультативної місії вивчалось питання щодо наявності у митниці можливостей ініціювати перед керівництвом Державної фіскальної служби України внесення змін до нормативно-правових актів та стан і умови їх реалізації.

Окрему увагу іноземними експертами було приділено питанню використання в роботі митниці автоматизованої системи ризиків. Зокрема, чи повною мірою використовуються можливості вказаної системи ризиків та чи є можливість у митниці залучатися до процесу безпосереднього формування індикаторів ризиків.

На завершення зустрічі учасники домовились про подальшу співпрацю, передусім у науковій площині, спрямовану на реформування митних органів та приведення рівня організації роботи митниць України до європейських стандартів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього