Європейські підприємці готові ділитися досвідом із хмельницькими
Європейський шлях розвитку та прагнення краще жити для нашого народу є першочерговим та довгоочікуваним.Європейські підприємці готові ділитися досвідом із хмельницькими
Європейський шлях розвитку та прагнення краще жити для нашого народу є першочерговим та довгоочікуваним. Перші кроки до цього тривалого, державного та суспільного перетворення вже зроблені. Та вдосконалювати є що. Передусім – це можливість вести торговельні відносини та бути конкурентоспроможними на зовнішньому ринку європейських товарів. Можливість перейняти досвід у лідерів ринку Європи зможуть і Хмельницькі акули бізнесу.
Їх готують вже понад 10 років. Ще з 2001-го в Україні реалізується програма із перепідготовки управлінських кадрів у сфері підприємництва. Основним партнером є Німеччина. За цією програмою вітчизняні акули бізнесу зможуть перейняти досвід у німецьких провідних спеціалістів та практиків із накопичення капіталу.
Як повідомляє Ексклюзив – програма розрахована на всі галузі ведення бізнесу. Ще одним цінним елементом закордонних візитів є отримання перспектив виходу на нові ринки, здобувши їх шляхом ділових переговорів, підвищення конкурентоспроможності підприємств та вдосконалення управлінських знань.
Світлана Степащенко додає: потенціал у наших виробників дуже великий, та, на жаль, вітчизняні підприємці ще не навчились презентувати та заманювати потенційних покупців своєї продукції на зовнішніх ринках. Тому такі візити додадуть впевненості бізнесменам.
За цією програмою закордоном побувало близько сотні хмельницьких управлінців. Підприємець Анатолій Загородній вже повернувся із стажування, каже тренінги пішли йому на користь. Дехто зміг домовитись про співробітництво та експорт своєї продукції на ринки ЄС.
Торгівля між країнами та народами завжди була запорукою процвітання державної економіки. Втрата торгових відносин з Російською Федерацією не має зупиняти наших виробників. Адже на ринку Європи є більші можливості. Та й входження України до Європейської спільноти стане набагато швидшим.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього