Європейський садочок відкрили на Красилівщині
14 серпня жителі Кременчуків Красилівського району відзначали два свята: загальноукраїнське, Маковея, та власне, Кременчуківське. Тут відбулося урочисте відкриття дитячого садочка «Сонечко». Ремонтні роботи у приміщенні, де раніше була лікарня, місцеві жителі розпочали ще декілька років тому. На підмогу їм прийшли благодійники із БФ «Зміцнення громад» та фонду «OEKROE» (Нідерланди). Доклавши величезної кількості зусиль, натхнення та коштів, дошкільний навчальний заклад відродити-таки вдалося: уже в поточному році тут розпочнеться навчання. Як стверджує завідувач ДНЗ, тепер у їх селі з’явився зразковий садочок.Європейський садочок відкрили на Красилівщині
14 серпня жителі Кременчуків Красилівського району відзначали два свята: загальноукраїнське, Маковея, та власне, Кременчуківське. Тут відбулося урочисте відкриття дитячого садочка «Сонечко». Ремонтні роботи у приміщенні, де раніше була лікарня, місцеві жителі розпочали ще декілька років тому. На підмогу їм прийшли благодійники із БФ «Зміцнення громад» та фонду «OEKROE» (Нідерланди). Доклавши величезної кількості зусиль, натхнення та коштів, дошкільний навчальний заклад відродити-таки вдалося: уже в поточному році тут розпочнеться навчання. Як стверджує завідувач ДНЗ, тепер у їх селі з’явився зразковий садочок.

– Такого закладу, як у нас, немає навіть у районному центрі. Меблі, побутова техніка, ліжечка та іграшки – абсолютно нові та якісні. На території садочка ми також збудували яскравий ігровий майданчик. Діти вже можуть проводити тут свій вільний час. Це прекрасно, що 30 діток із довколишніх сіл зможуть тут навчатися. Адже ми плануємо організувати 2 групи: старшу і різновікову, – коментує Наталія Скомська, завідувач ДНЗ «Сонечко» с. Кременчуки.

Свято розпочалося урочистим розрізанням стрічки і було надзвичайно насиченим: теплі слова вітання, подарунки, сміх, радісні погляди, танці та вірші у дитячому виконанні. Так, це була по-справжньому вагома подія!

– На відкриття завітали ледь не усі жителі села, друзі, преса і навіть телебачення. Гостей було дуже багато. Приємно, що представники Благодійного фонду «Зміцнення громад» також відвідали відкриття садочка. Більше того, вони прийшли не з порожніми руками і вручили нам музичний центр. Завдяки підтримці благодійників, наші діти виростають хорошими людьми, – додає Наталія Яківна.

Три десятка дітей, їх батьки та вихователі із нетерпінням очікують на початок нового навчального року. Вони переконані: він буде особливим!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього