Європейський тиждень у місті Миргороді
На підтримку ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Президент України своїм Указом «Про Європейський тиждень місцевої демократії» від 27.09.2007 року №922/2007 започаткував щорічне проведення такого тижня в Україні. У цьому році Європейський тиждень місцевої демократії відзначається з 14 по 20 жовтня.
Європейський тиждень у місті Миргороді
У м. Миргороді в ці дні запланована велика кількість заходів, серед них вирізняється своєю актуальністю зустріч представників міської влади із лідерами громадських організацій «Молодіжний парламент м. Миргорода», «Миргородська молодіжна рада» та «За нами майбутнє». Ця зустріч відбулася за ініціативи відділу освіти, відділу у справах спорту, сім’ї та молоді та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У ході розмови із заступником міського голови Нікітченко А.Б., керуючою справами виконавчого комітету міської ради Гиркою Н.О., секретарем міської ради Кірпосенком К.О. юні активісти дізнались про структуру міської влади, про послуги, які надаються виконавчими органами міської ради, та мали можливість отримати відповіді на хвилюючі їх питання. А, звичайно, питання про те, як стати міським головою, дало зрозуміти, що тут зібрались справжні лідери, які уже мріють про свою значимість для громади.
Пройшовшись коридорами міської ради, юнаки і дівчата побачили портрети людей, які є справжніми патріотами свого міста і зробили неоціненний внесок у його розбудову.
Задоволені екскурсією та розмовою із представниками влади, лідери учнівського самоврядування повертались із упевненістю, що тільки справжні патріоти рідного міста можуть розраховувати на всебічну підтримку міського голови, його команди та сприяння всім добрим намірам та справам.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього